Centralne odkurzacze Jasło, Krosno, podkarpackie Centralne odkurzacze Jasło, Krosno, podkarpackie Centralne odkurzacze Jasło, Krosno, podkarpackie
4 stars - based on 250 reviews
100
ul. Sądkowa 124 Tarnowiec 38-204 PL
+48 502 138 614 PLN Hours: Mo-Fr 7:00-16:00

Centralne odkurzacze Jasło, Krosno, podkarpackie

Firma PG Partner to autoryzowany sprzedawca odkurzaczy centralnych najlepszych marek. Aby w pełni spełnić oczekiwania naszych Klientów, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami handlowymi. Naszym Klientom oferujemy najlepsze aktualnie dostępne rozwiązania w dziedzinie centralnych odkurzaczy. Posiadamy centralne odkurzacze oraz akcesoria niezbędne do wykonania całego systemu. Świadczymy usługi montażu i serwisu na terenie województwa podkarpackiego.

Odkurzacze centralne Krosno, Jasło – budowa i zasada działania systemu

Odkurzacz centralny to nowa, rewolucyjna metoda sprzątania Twojego domu. Polega ona na umieszczeniu odkurzacza wewnątrz dedykowanego pomieszczenia lub kotłowni, z dala od Ciebie. Odkurzacz centralny nie znajduje się więc w pomieszczeniu, w którym odkurzasz. Zapewnia to ciszę podczas pracy oraz, przede wszystkim, pełne bezpieczeństwo dla alergików. Główne elementy systemu to jednostka centralna (centralny odkurzacz), która zazwyczaj umieszczona jest w garażu lub pomieszczeniu gospodarczym oraz przewody ssące (rury biegnące w ścianie), w tym pozostałe węże ssące. Instalacja rozprowadzona jest w podłodze, ścianach lub w suficie podwieszanym i zakończona gniazdami lub szufelką automatyczną. Gniazda rozmieszczone są w odpowiednim miejscu tak by lekkim i elastycznym wężem dotrzeć do każdego zakamarka w domu. Zasada użytkowania gotowego systemu centralnego odkurzania jest bardzo prosta. Po włożeniu elastycznego węża do przygotowanego wcześniej gniazda automatycznie uruchamia się jednostka centralna. Dzięki funkcjonalnym akcesoriom takim jak dodatkowe szufelki automatyczne, odkurzenia staje się o wiele szybsze. Dużym atutem odkurzaczy centralnych jest całkowita izolacja zasysanego, a tym samym już zabrudzonego powietrza. Po przejściu przez filtry trafia ono na zewnątrz budynku, czego nie ma w tradycyjnych i dobrze znanych urządzeniach.

Zalety centralnego odkurzania

system centralnego odkurzania z serii superior - dzwoń w celu skontaktowania się z nami
  1. Przede wszystkim funkcjonalność – uwolnij się od dźwigania odkurzacza po schodach! Na co dzień cały system to tylko lekki, elastyczny wąż ssący.
  2. Cisza, spokój i wygoda – umieszczanie odkurzacza z dala od pomieszczeń, w których przebywamy, daje możliwość sprzątania nawet nocą. Pojemnik na zanieczyszczenia w odkurzaczach centralnych jest na tyle duży, że wystarczy go opróżnić co kilka miesięcy, a wąż którym sprzątamy posiada wyświetlacz LCD, który pozwala na bieżąco sprawdzać wszystkie parametry jednostki centralnej.
  3. Akcesoria dla każdego – szeroka gama akcesoriów do sprzątania zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wiele rodzajów szczotek do różnych powierzchni (podłóg twardych, dywanów, kafli, tapicerek) pozwala na wszechstronne wykorzystanie odkurzacza.
  4. Czystość i higiena – powietrze po przejściu przez filtr jest odprowadzane na zewnątrz budynku, co zabezpiecza domowników przed bezpośrednim kontaktem ze szkodliwymi cząsteczkami i bakteriami. Takiego komfortu nie zapewniają tradycyjne odkurzacze, nawet z filtrami wodnymi.

Ile kosztuje system centralnego odkurzania?

Cena systemy centralnego odkurzania uzależniona jest od wielu czynników m.in.

  • powierzchnia budynku
  • ilość gniazd
  • model odkurzacza centralnego
  • skomplikowanie instalacji
  • inne.

Instalujemy odkurzacze centralne w Krośnie, Jaśle i okolicach. W razie potrzeby obsługujemy Klientów z pozostałych rejonów województwa podkarpackiego i małopolskiego. Zachęcamy do skontaktowania się z nami. Przedstawimy Państwu aktualną ofertę odkurzaczy centralnych i odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do współpracy.

Doskonała
Na podstawie 9 opinii
Paulina Raczek
Paulina Raczek
2023-09-29
Polecam firmę PG Partner każdemu, kto poszukuje rzetelnych majstrów. Nasz remont domu w wykonaniu tej firmy przebiegł naprawdę bezproblemowo. To, co wyróżnia PG Partner, to ich elastyczność i profesjonalizm. Pan Piotr zawsze słuchał naszych sugestii i proponował funkcjonalne rozwiązania. W rezultacie otrzymaliśmy nie tylko pięknie odnowiony dom, ale także poczucie pewności, że wybraliśmy odpowiednią firmę do remontu. Bardzo polecam
Krzysztof Orzechowicz
Krzysztof Orzechowicz
2023-07-11
Super firma. Polecam
MaMili Kom
MaMili Kom
2023-07-04
Firma godna polecenia !!!. Usługi na najwyższym poziomie. Nie jest tanio, ale cena przekłada się na jakość wykonania. Płytki wielkiego formatu nie stanowią problemu - zresztą jak cała reszta wymaganych usług. Pan Rafał, profesjonalista w każdym calu, rozwiąże każdy problem i dylemat - nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Kompleksowa obsługa - polecam każdemu, jestem bardzo zadowolona.
Grzegorz
Grzegorz
2022-11-29
Polecam bardzo, zgrana ekipa zarówno budowlańców jak i hydraulików. Remont łazienki z płytek wielkoformatowych gdzie ciężko znaleźć firmę która się tego podejmuje, a także przebudowa centralnego ogrzewania i montaż kotła gazowego. moim zdaniem na terenie Jasła i krosna, jedna z lepszych firm.
Jacek Wierdak
Jacek Wierdak
2022-01-16
Dobry wykonawca, polecamʘ‿ʘ