Centralne odkurzacze podkarpackie (Krosno, Jasło) Centralne odkurzacze podkarpackie (Krosno, Jasło) Centralne odkurzacze podkarpackie (Krosno, Jasło)
4 stars - based on 250 reviews
100
ul. Sądkowa 124 Tarnowiec 38-204 PL
+48 502 138 614 PLN Hours: Mo-Fr 7:00-16:00

Centralne odkurzacze podkarpackie (Krosno, Jasło)

Firma Partner oferuje sprzedaż gotowych systemów centralnego odkurzania. Aby w pełni spełnić oczekiwania naszych Klientów współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami handlowymi. Nasze rozwiązania opieramy tylko o sprawdzone marki. Posiadamy centralne odkurzacze oraz akcesoria niezbędne do wykonania całego systemu. Świadczymy usługi montażu i serwisu na terenie województwa podkarpackiego.centralny odkurzacz

Budowa i zasada działania systemu

 1. Odkurzacz centralny to nowa, rewolucyjna metoda sprzątania Twojego domu.
 2. Główne elementy systemu to jednostka centralna, która zazwyczaj umieszczona jest w garażu lub pomieszczeniu gospodarczym.
 3. Instalacja rozprowadzona jest w podłodze, ścianach lub w suficie podwieszanym i zakończona gniazdami lub szufelką automatyczną.
 4. Gniazda rozmieszczone są w odpowiednim miejscu tak by lekkim i elastycznym wężem dotrzeć do każdego zakamarka w domu.

Zasada użytkowania gotowego systemu centralnego odkurzania jest bardzo prosta. Po włożeniu elastycznego węża do przygotowanego wcześniej gniazda automatycznie uruchamia się jednostka centralna. Dzięki funkcjonalnym akcesoriom takim jak dodatkowe szufelki automatyczne, odkurzenia staje się o wiele szybsze. Dużym atutem jest całkowita izolacja zasysanego, a tym samym już zabrudzonego powietrza. Po przejściu przez filtry trafia ono na zewnątrz budynku, czego nie ma w tradycyjnych i dobrze znanych urządzeniach.

Zalety centralnego odkurzania:

system centralnego odkurzania

 1. Przede wszystkim funkcjonalność – uwolnij się od dźwigania odkurzacza po schodach! Na co dzień cały system to tylko lekki, elastyczny wąż ssący.
 2. Cisza, spokój i wygoda – umieszczanie odkurzacza z dala od pomieszczeń, w których przebywamy, daje możliwość sprzątania nawet nocą. Pojemnik na zanieczyszczenia w odkurzaczach centralnych jest na tyle duży, że wystarczy go opróżnić co kilka miesięcy, a wąż którym sprzątamy posiada wyświetlacz LCD, który pozwala na bieżąco sprawdzać wszystkie parametry jednostki centralnej.
 3. Akcesoria dla każdego – szeroka gama akcesoriów do sprzątania zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wiele rodzajów szczotek do różnych powierzchni (podłóg twardych, dywanów, kafli, tapicerek) pozwala na wszechstronne wykorzystanie odkurzacza.
 4. Czystość i higiena – powietrze po przejściu przez filtr jest odprowadzane na zewnątrz budynku, co zabezpiecza domowników przed bezpośrednim kontaktem ze szkodliwymi cząsteczkami i bakteriami. Takiego komfortu nie zapewniają tradycyjne odkurzacze, nawet z filtrami wodnymi.

Ile kosztuje system centralnego odkurzania?

Cena systemy centralnego odkurzania uzależniona jest od wielu czynników m.in.

 • powierzchnia budynku
 • ilość gniazd
 • model odkurzacza centralnego
 • skomplikowanie instalacji
 • inne.

Instalujemy odkurzacze centralne w Krośnie, Jaśle i okolicach. W razie potrzeby obsługujemy Klientów z pozostałych rejonów województwa podkarpackiego i małopolskiego.
Zapraszamy do współpracy.