Remonty łazienek Krosno, Jasło Remonty łazienek Krosno, Jasło Remonty łazienek Krosno, Jasło
4 stars - based on 250 reviews
100
ul. Sądkowa 124 Tarnowiec 38-204 PL
+48 502 138 614 PLN Hours: Mo-Fr 7:00-16:00

Remonty łazienek Krosno, Jasło

Działając w oparciu o zdobyte doświadczenie, wiedzę, umiejętności oraz znajomość panujących trendów na rynku budowlanym firma Partner oferuje usługi kompleksowych remontów łazienek od A do Z. Pomożemy stworzyć łazienkę marzeń dla każdego naszego Klienta. Działamy na terenie Jasła, Krosno i okolic. To, co nas wyróżnia na tle konkurencji to przede wszystkim otwartość na sugestie oraz dobry kontakt z Klientami. czarna wannaW ramach prac remontowych łazienek wykonujemy:
  • układanie płytek ceramicznych, gresowych,
  • biały montaż,
  • zgruzowanie łazienki,
  • podłączenie wody i odpływów,
  • stawianie zabudowy i stelaży,
  • hydroizolację miejsc narażonych na działanie wody,
  • malowanie, silikonowanie, fugowanie,
  • podłączenie urządzeń.
  • inne w zależności od preferencji Klienta.

Aranżacja i wykonanie

nowoczesna łazienkaRemonty łazienek wymagają pełnego zaangażowania, dokładności i precyzji. W trakcie realizacji zawsze zwracamy uwagę na najmniejsze detale. Dzięki temu jesteśmy wstanie wykonać łazienkę, w oparciu o każdy projekt. Przede wszystkim nie boimy się wyzwań. Sprawimy, że łazienka będzie z przyjemnością odwiedzana przez Państwa. Fachowe doradztwo, doświadczenie oraz elastyczność podczas pracy sprawią, że na każdym etapie robót można skorygować wcześniejsze ustalenia. Naszym celem jest osiągnięcie pożądanego efektu końcowego oraz zadowolenie Klienta. Oferujemy remonty łazienek w Krośnie, Jaśle i okolicach – szybko i bez stresu. Ile kosztuje remont/zrobienie łazienki? Cena remontu łazienki ustalana jest indywidualnie z każdym Klientem. Koszt uzależniony jest od wielu czynników tj. powierzchnia łazienki, zastosowane rozwiązania, rodzaj płytek, ilość i rodzaj urządzeń do zamontowania i innych. Zamów bezpłatną wycenę! Zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania i gwarantujemy indywidualne ceny dopasowane do rodzaju wykonywanych prac.
Doskonała
Na podstawie 9 opinii
Paulina Raczek
Paulina Raczek
2023-09-29
Polecam firmę PG Partner każdemu, kto poszukuje rzetelnych majstrów. Nasz remont domu w wykonaniu tej firmy przebiegł naprawdę bezproblemowo. To, co wyróżnia PG Partner, to ich elastyczność i profesjonalizm. Pan Piotr zawsze słuchał naszych sugestii i proponował funkcjonalne rozwiązania. W rezultacie otrzymaliśmy nie tylko pięknie odnowiony dom, ale także poczucie pewności, że wybraliśmy odpowiednią firmę do remontu. Bardzo polecam
Krzysztof Orzechowicz
Krzysztof Orzechowicz
2023-07-11
Super firma. Polecam
MaMili Kom
MaMili Kom
2023-07-04
Firma godna polecenia !!!. Usługi na najwyższym poziomie. Nie jest tanio, ale cena przekłada się na jakość wykonania. Płytki wielkiego formatu nie stanowią problemu - zresztą jak cała reszta wymaganych usług. Pan Rafał, profesjonalista w każdym calu, rozwiąże każdy problem i dylemat - nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Kompleksowa obsługa - polecam każdemu, jestem bardzo zadowolona.
Grzegorz
Grzegorz
2022-11-29
Polecam bardzo, zgrana ekipa zarówno budowlańców jak i hydraulików. Remont łazienki z płytek wielkoformatowych gdzie ciężko znaleźć firmę która się tego podejmuje, a także przebudowa centralnego ogrzewania i montaż kotła gazowego. moim zdaniem na terenie Jasła i krosna, jedna z lepszych firm.
Jacek Wierdak
Jacek Wierdak
2022-01-16
Dobry wykonawca, polecamʘ‿ʘ