PGPartner PGPartner PGPartner
4 stars - based on 250 reviews
100
ul. Sądkowa 124 Tarnowiec 38-204
+48 502 138 614 PLN Hours: Mo-Fr 8:00-16:00

Instalacje CO Krosno, Jasło

instalacja coNasza firma wykonuje kompleksowe instalacje centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych i lokalach na terenie województwa podkarpackiego. Wykonujemy instalacje co dla kotłów działających na różnych rodzajach paliw. Bazujemy na sprawdzonych i bezpiecznych materiałach instalacyjnych, głównie metalowych oraz z tworzyw sztucznych PEX, na które udzielamy 10-letniej gwarancji w zakresie szczelności połączeń. Współpracujemy z Grupą Instal-Konsorcjum odpowiedzialną za tworzenie silnej marki na rynku, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz poszerzaniem oferty. Wykonując nasze instalacje opieramy się na takich markach jak: QIK, Concept.

Zakres naszych usług obejmuje:

  • doradztwo i pomoc przy wyborze konkretnych rozwiązań,
  • projekt spełniający oczekiwania Klienta,
  • wykonanie instalacji co,
  • pierwsze uruchomienie i odbiór,
  • opiekę i pomoc serwisanta.

Ogrzewanie podłogowe i ścienne

instalacja podłogowaZajmujemy się montażem coraz bardziej popularnego ogrzewania podłogowego. Ogrzewanie ścienne polega na konwencji – ogrzewaniu powietrza dzięki zamontowanym grzejnikom ściennym. Popularna w budownictwie mieszkaniowym „podłogówka” ogrzewa posadzkę i zamontowaną na niej podłogę, która przenosi ciepło do ogrzewanego pomieszczenia. Niewątpliwą zaletą tego systemu są znacznie mniejsze wartości ciepłej wody w układzie, co niweluje koszty jej rozgrzewania. Instalacja ogrzewania podłogowego to także estetyczne walory. Jest niewidoczna, nie zajmuje zbędnego miejsca w pomieszczeniach.

rozdzielacz coFirma Partner wykonuje kompleksowe systemy ogrzewania ściennego jak i podłogowego. Istnieje możliwość łączenia ze sobą obydwu systemów. Wymaga to większej złożoności układu, dzięki czemu instalacje CO są bardziej wszechstronne i efektywne.

Wykonujemy instalacje CO w Jaśle, Krośnie i na terenie podkarpacia.
Wybierając naszą firmę mają Państwo pewność profesjonalnego wykonania realizacji, pomocy i fachowych porad na każdym etapie inwestycji, pomocy w zakupie niezbędnych urządzeń. Wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla każdego Klienta.