Instalacje CO Krosno, Jasło Instalacje CO Krosno, Jasło Instalacje CO Krosno, Jasło
4 stars - based on 250 reviews
100
ul. Sądkowa 124 Tarnowiec 38-204 PL
+48 502 138 614 PLN Hours: Mo-Fr 7:00-16:00

Instalacje CO Krosno, Jasło

instalacja grzewcza z programu Czyste Powietrze, pompy ciepłaNasza firma wykonuje kompleksowe instalacje centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych i lokalach na terenie województwa podkarpackiego. Wykonujemy instalacje co dla kotłów działających na różnych rodzajach paliw. W ramach naszych usług montażu instalacji grzewczych wykonujemy też ogrzewanie podłogowe. Bazujemy na sprawdzonych i bezpiecznych materiałach instalacyjnych, głównie metalowych oraz z tworzyw sztucznych PEX, na które udzielamy 10-letniej gwarancji w zakresie szczelności połączeń. Współpracujemy z Grupą Instal-Konsorcjum odpowiedzialną za tworzenie silnej marki na rynku, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz poszerzaniem oferty. Wykonując nasze instalacje opieramy się na takich markach jak: QIK, Concept.

Instalacje CO Jasło, Krosno – zakres naszych usług obejmuje:

  • doradztwo i pomoc przy wyborze konkretnych rozwiązań,
  • projekt spełniający oczekiwania Klienta,
  • wykonanie instalacji co,
  • pierwsze uruchomienie i odbiór,
  • opiekę i pomoc serwisanta.

Ogrzewanie podłogowe i ścienne – instalacja centralnego ogrzewania

ogrzewanie podłogowe Jasło Zajmujemy się montażem coraz bardziej popularnego ogrzewania podłogowego. Ogrzewanie ścienne polega na konwencji – ogrzewaniu powietrza dzięki zamontowanym grzejnikom ściennym. Popularna w budownictwie mieszkaniowym „podłogówka” ogrzewa posadzkę i zamontowaną na niej podłogę, która przenosi ciepło do ogrzewanego pomieszczenia. Niewątpliwą zaletą takiego systemu ogrzewania podłogowego są znacznie mniejsze wartości ciepłej wody w układzie, co niweluje koszty jej rozgrzewania. Instalacja ogrzewania podłogowego to także walory estetyczne. Jest niewidoczna, nie zajmuje zbędnego miejsca w pomieszczeniach. wykonanie instalacji CO Firma Partner wykonuje kompleksowe systemy ogrzewania podłogowego i ściennego na terenie powiatu jasielskiego i okolic. Istnieje możliwość łączenia ze sobą obydwu systemów. Wymaga to większej złożoności układu, dzięki czemu instalacje CO są bardziej wszechstronne i efektywne.

Usługi instalacyjne na terenie Jasła i Krosna

Wykonujemy instalacje centralnego ogrzewania w Jaśle, Krośnie i na terenie Podkarpacia. Oferujemy kompleksowe usługi hydrauliczne na najwyższym poziomie. Wybierając naszą firmę mają Państwo pewność profesjonalnego wykonania instalacji grzewczych, pomocy i fachowych porad na każdym etapie inwestycji, pomocy w zakupie niezbędnych urządzeń. Zawsze wybieramy najlepsze rozwiązanie dla każdego Klienta, gdyż zadowolenie Klientów jest dla nas celem nadrzędnym  

Ogrzewanie podłogowe Jasło. Specjaliści od instalacji CO

Potrzebujesz usług specjalistów od instalacji CO? Świetnie trafiłeś! Nasza firma oferuje usługi instalacyjne na najwyższym poziomie. Instalacje grzewcze i pozostała technika grzewcza nie mają dla nas żadnych tajemnic!  Profesjonalne doradztwo i szeroki zakres usług to nie jedyne zalety, które przyciągają grono zadowolonych Klientów. Ogrzewanie podłogowe czy instalacja centralnego ogrzewania to jest to, na czym się znamy! Na każdym etapie inwestycji jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, a szczególny nacisk kładziemy na indywidualne podejście do każdego zlecenia i fachową pomoc. Podjęte przez nas zadania na ogrzewanie podłogowe czy instalacja centralnego ogrzewania są wykonywane na wysokiej jakości sprzęcie, przy użyciu najnowszych technologii. Warto pamiętać, że instalacja centralnego ogrzewania to inwestycja na długie lata i należy wykonać ja z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zachęcamy do zaufania nam i naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży hydraulicznej. Instalacja centralnego ogrzewania podłogowego, ściennego, instalacje wodno – kanalizacyjne, pompy ciepła, usługi hydrauliczne to tylko nieliczne z usług, które nasza firma się specjalizuje. Oferujemy szerokie spektrum usług instalatorskich w zakresie hydrauliki. Wykonujemy także usługi instalacyjne kolektorów słonecznych, centralnych odkurzaczy, instalacje wodno – kanalizacyjne czy pompy ciepła. Wykańczamy wnętrza, robimy sufity podwieszane, obsługujemy montaż kotłów gazowych. Pomagamy uzyskać dofinansowanie z programu „Czyste powietrze”.