PGPartner PGPartner PGPartner
4 stars - based on 250 reviews
100
ul. Sądkowa 124 Tarnowiec 38-204
+48 502 138 614 PLN Hours: Mo-Fr 8:00-16:00

Rekuperacja podkarpackie (Jasło, Krosno)

Rosnące ceny energii powodują, że inwestorzy poszukują oszczędności. Jednocześnie dąży się do podniesienia komfortu użytkowania budynków mieszkalnych. Rekuperacja doskonale spełnia te dwa warunki jednocześnie. Oferujemy kompleksowe usługi – projektowanie, montaż i serwis rekuperatorów na terenie województwa podkarpackiego, w szczególności miast: Jasło, Krosno.

Stawiamy na wysoką jakość instalowanego sprzętu, dlatego realizując projekty wentylacji mechanicznej, korzystamy tylko ze sprawdzonych marek. Działając w oparciu o najnowsze technologie, jesteśmy w stanie zaproponować systemy dopasowane do budżetu i potrzeb Klientów.
Wykonujemy systemy wentylacji mechanicznej w nowych i istniejących obiektach.

Czym jest wentylacja mechaniczna

W parze z energooszczędnością budynków, rozumianą jako ich szczelność, idzie niestety konieczność stosowania wentylacji mechanicznej – inaczej rekuperacji, ponieważ wentylacja grawitacyjna w tych warunkach zazwyczaj nie działa. I tutaj swoją przewagę pokazują rekuperatory, które dodatkowo odzyskują ciepło z powietrza wywiewanego, czyli wentylują energooszczędnie. System ten to nie tylko samo urządzenie, ale kompleksowe rozwiązanie, które łączy wentylację z odzyskiwaniem ciepła wywiewanego z pomieszczeń. Jest to energooszczędne i ekologiczne działanie, znacznie podnoszące komfort przebywania w pomieszczeniach i korzystnie wpływające na panujący w nich klimat.

Znając oczekiwania rynku oraz możliwości odnawialnych źródeł energii, oraz ich wpływ na zdrowie i wygodne funkcjonowanie człowieka w świecie coraz to nowszych technologii, oferujemy naszym Klientom na terenie województwa podkarpackiego atrakcyjny wachlarz usług.

Głównym profilem naszej działalności jest rekuperacja – wentylacja mechaniczna. Jasło, Krosno i okolice to główny obszar naszej działalności. Działamy rzetelnie, sumiennie i zawsze wywiązujemy się z powierzonych zadań. Chętnie służymy pomocą i fachowymi radami.