Pompy ciepła Krosno, Jasło

Jednym z najbardziej efektywnych i ekologicznych systemów ogrzewania pomieszczeń oraz wody użytkowej są pompy ciepła. Działają niezależnie od pory roku, wykorzystując energię słoneczną zmagazynowaną w powietrzu, ziemi lub wodach gruntowych. Firma Partner oferuje kompleksowe instalacje pomp ciepła na terenie podkarpacia, uwzględniając aktualne zapotrzebowanie Klienta na energię cieplną. Pomagamy dobrać optymalne urządzenia, zaplanować przebieg całej instalacji uwzględniając okoliczności budowlane i konstrukcyjne. Realizując nasze projekty korzystamy z rozwiązań renomowanej marki Viteco, dostarczającej nowoczesne pompy ciepła do nowobudowanych jak i modernizowanych obiektów.
Dlaczego warto zainstalować pompę ciepła?

Pompy ciepła mają wszechstronne zastosowanie w budynkach mieszkalnych i przemysłowych. Wykorzystywanie nowej technologii znajduje zastosowanie w ogrzewaniu wody użytkowej, wody w basenie, ogrzewania lub chłodzenia powietrza w pomieszczeniach. Sprawdzone rozwiązania, sterowniki i odpowiednia konfiguracja pozwala pokryć koszty zapotrzebowania na energię cieplną nawet do 98%.

Ile kosztuje montaż pompy ciepła?

Koszt instalacji pompy ciepła zależy od wielu czynników np. od rodzaju pompy ciepła, mocy grzewczej urządzenia, zastosowanych rozwiązań, potrzeb domowników i wielu innych. Cena ustalana jest indywidualnie z każdym Klientem.


Zajmujemy się profesjonalnym montażem pomp ciepła w Jaśle, Krośnie i okolicach. Pomagamy dobrać najlepsze rozwiązania, gwarantujemy instruktaż oraz serwis. W razie pytań służymy pomocą.