PG „Partner” autoryzowanym serwisantem Vaillant PG „Partner” autoryzowanym serwisantem Vaillant PG „Partner” autoryzowanym serwisantem Vaillant
4 stars - based on 250 reviews
100
ul. Sądkowa 124 Tarnowiec 38-204 PL
+48 502 138 614 PLN Hours: Mo-Fr 7:00-16:00

PG „Partner” autoryzowanym serwisantem Vaillant

PG „Partner” autoryzowanym serwisantem Vaillant

Firma „PARTNER” posiada kilkunastoletnie doświadczenie w sektorze budowlanym. Od samego początku działalności utrzymujemy bardzo wysoki poziom realizowanych usług remontowo-budowlanych, popartych doświadczeniem, szeroką wiedzą i wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą. Dzięki temu zyskaliśmy tytuł serwisu autoryzowanego Vaillant. Wykonujemy usługi na terenie województwa podkarpackiego, w szczególności Jasła, Krosna.

Autoryzowany serwisant Vaillant

Dzięki determinacji, szybkiemu rozwojowi, i zaangażowaniu całej kadry pracowniczej zyskaliśmy wielu partnerów handlowych. Posiadamy tytuł Serwisu Autoryzowanego Vaillant, zobowiązujący nas do zachowywania najwyższych standardów obsługi –  klienci mogą liczyć na fachowe i kompleksowe doradztwo oraz indywidualne traktowanie. Regularnie podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez firmę Vaillant.serwis vaillant Podczas realizacji usług skupiamy się nawet na najmniejszych detalach i poprzez dbałość o szczegóły gwarantujemy wysoką jakość wykonanej pracy. Nie boimy się wyzwań. Realizujemy proste usługi remontowe, jak i bardzo skomplikowane realizacje wymagające odpowiedniego przygotowania i pełnego zaangażowania.

Nowocześnie i praktycznie

Zaufało nam już wiele firm, instytucji oraz osób prywatnych, które cenią sobie innowacyjne i praktyczne rozwiązania. Kładziemy nacisk na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności. Poznajemy nowoczesne trendy i metody działania wzbogacające pakiet naszej oferty. Realizujemy proste usługi remontowe, jak i bardzo skomplikowane realizacje wymagające odpowiedniego przygotowania i pełnego zaangażowania. Zapewniamy terminowe wykonywanie prac, a najlepszą wizytówką i motywacją do działania jest zadowolony Klient. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy budowlanej „Partner” oraz skorzystania z usług serwisowych piecy gazowych.